Co mogę dla Ciebie zrobić?

W jaki sposób możemy nawiązać współpracę.

Projektowanie graficzne, projekt Twojej marki

To pierwsza i podstawowa rzecz, którą mogę dla Ciebie zrobić. Projektuje komunikację wizualną dla firm i przedsiwzięć czyli m.in. projektuję identyfikację wizualną przedsiębiorstw i materiały reklamowe. Zajmuje się również kompleksowym projektowaniem marki począwszy od strategii marki przez strategię komunikacji na komunikacji wizualnej kończąc. Zapraszam Cię do mojejpracowni. Tam znajdziesz wszystkie informacje na temat oferty, portfolio oraz inne przydatne informacje do ropozpoczęcia współpracy.

Podcast i Blog

Jestem otwarta na szerzenie i pozyskiwanie nowej wiedzy z zakresu projektowania graficznego ze szczególnym naciskiem na branding. Chętnie zaangażuje się w projekty mające za celu wymianę doświedczeń, popularyzację polskiego projektowania graficznego, a także edukacje przedstawicieli firm biorących udział w procesach decyzjnych dotyczących wizerunku graficznego przedsiębiorstwa. Jeśli masz ciekawy pomysł, projekt, inicjatywę napisz!

Trochę informacji o mnie.

Szkoła

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską ze specjalizacją "Cyfrowe przetwarzanie sygnałów". Projektowania graficznego uczyłam się samodzielnie, jednak studia w dużym stopniu przyczyniły się do tej edukacji. Od drugiego roku studiów szkoliłam swój warsztat, a zwłaszcza nabierałam biznesowego doświadczenia pracując jako projektant graficzny w Fundacji Manus działającej na rzecz studentów Politechniki Wrocławskiej, a później jako koordynator marketingu w dalszym ciągu będąc głównym projektantem. Po otrzymaniu dyplomu Politechniki Wroclawskiej poszłam w świat działając przede wszystkim na własnej działalności, angażując się w różne projekty.

Umiejętności i dalsza edukacja

Szerokie zainteresowania sprawiły, że posiadam szereg umiejętności nie związanych z obecnym przedmiotem mojej działalności ☺. Należą do nich znajomość takich technologii jak: php, js, jquery, css, sass. Nie są mi obce także: SEO i marketing w wyszukiwarkach. Jednak największym zamiłowaniem od zawsze dażyłam i dażę projektowanie graficzne, dlatego obecnie skupiam się przede wszyskim na szkoleniu warsztatu z rysunku i projektowania grafiki użytkowej oraz tematom związanym z projektowaniem marki (strategi marki, strategia komunikacji). Obsługa programów graficznych jest dla mnie drugorzędna, traktuje je jako narzędzie, a nie element czyniący ze mnie projektanta. Projektowanie to stan umysłu ☺. Trzeba jednak przyznać, że w dzisiejszych czasach pod kątem biznesowych biegła obsługa programów graficznych przyspiesza i usprawnia pracę projektanta. Na co dzień do swojej pracy wykorzystuje pakiet Adobe.

Zainteresowania

Poza projektowaniem graficznym uwielbiam fotografię. Czasami udaje mi się uchwycić ciekawe kadry ☺.