Co mogę dla Ciebie zrobić?

Ubieram strategię komunikacji w język wizualny. Jestem projektantem graficznym, który kładzie duży nacisk na spójną i skuteczną komunikację wizualną. Projektuję systemy identyfikacji wizualnej, key visuale (klucze wizualne) i wszelkie materiały reklamowe.

Projektowanie graficzne, projekt Twojej marki

To pierwsza i podstawowa rzecz, którą mogę dla Ciebie zrobić. Projektuję komunikację wizualną dla firm i przedsiwzięć czyli m.in. identyfikację wizualną i materiały reklamowe. W ramach mojej pracowni przy współpracy z innymi specjalistami wykonuję również kompleksowy projekt marki począwszy od strategii marki przez strategię komunikacji na komunikacji wizualnej kończąc. Prowadzę również projekty w roli Art Directora dbając o spójny przekaz wielu elementów składajacych się na kompletny wizerunek marki (strona internetowa, sesje zdjęciowe itd.). Zapraszam Cię do mojej pracowni. Tam znajdziesz wszystkie informacje na temat oferty, portfolio oraz inne przydatne informacje do ropozpoczęcia współpracy. Możesz również po prostu napisać na adres: ad@anetaduk.com

Podcast i Blog

Jestem otwarta na szerzenie i pozyskiwanie nowej wiedzy z zakresu grafiki użytkowej, projektowania i strategii marki. Chętnie zaangażuje się w projekty mające na celu wymianę doświadczeń, popularyzację polskiego projektowania graficznego, a także edukacje przedstawicieli firm biorących udział w procesach decyzjnych dotyczących wizerunku firmy i/lub marki. Jeśli masz ciekawy pomysł, projekt, inicjatywę napisz!

Trochę informacji o mnie.

Szkoła

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską. Projektowania graficznego uczyłam się samodzielnie, jednak studia w dużym stopniu przyczyniły się do tej edukacji. Od drugiego roku studiów szkoliłam swój warsztat, a zwłaszcza nabierałam biznesowego doświadczenia pracując jako projektant graficzny w Fundacji Manus działającej na rzecz studentów Politechniki Wrocławskiej. Później jako koordynator marketingu w dalszym ciągu będąc głównym projektantem. Po otrzymaniu dyplomu Politechniki Wroclawskiej poszłam w świat działając przede wszystkim na własnej działalności, angażując się w różne projekty.

Umiejętności i dalsza edukacja

Szerokie zainteresowania sprawiły, że posiadam szereg umiejętności nie związanych z obecnym przedmiotem mojej działalności ☺. Należą do nich znajomość takich technologii jak: php, js, jquery, css, sass. Nie są mi obce także: SEO i marketing w wyszukiwarkach. Jednak najwięcej uwagi poświęcam projektowaniu, ze szczególnym naciskiem na branding. Obecnie skupiam się przede wszyskim na szkoleniu warsztatu z rysunku i projektowaniu grafiki użytkowej. Moim konikiem jest również kompleksowe projektowanie marki (strategii marki, strategii komunikacji).

Zainteresowania

Poza projektowaniem graficznym uwielbiam fotografię. Czasami udaje mi się uchwycić ciekawe kadry ☺.