PGD Talks niskobudżetowa konferencja na najwyższym poziomie

Jest to pierwsza konferencja, która faktycznie odpowiedziała na mnóstwo pytań i w pewnych aspektach przeniosła mnie kilka poziomów wyżej. Oszczędziła mnóstwa prób, błędów. Zaoszczędziła czas i pieniądze.

Aneta Duk Poza tematem
PGD Talks niskobudżetowa konferencja na najwyższym poziomie

Na wielu wydarzeniach możemy posłuchać prelekcji na tematy, o których przeczytamy w Internecie, książce, wysłuchamy na YT czy w płatnym kursie VIDEO. Wymaga to czasem trochę więcej wysiłku, ale da się te informacje pozyskać. Towarzyszy mi takie odczucie, że to co najcenniejsze na konferencjach to nie same wystąpienia, a rozmowy kuluarowe. Networking jednak moim zdaniem dosyć mocno kuleje w naszej kulturze. Nie jest też łatwy dla introwertyków. Czego sama jestem przykładem. Choć same wystąpienia oczywiście bywają bardzo ciekawe i można z nich wiele wynieść, to jednak znacząco nie wpłynęły nigdy na moją działalność. Zawsze pozostał niedosyt i mnóstwo pytań w głowie. Nigdy nie miałam takiego poczucia “eureka” - to teraz już wiem. Aż do czasu PGD Talks. 

Jak przenieść bloga z platformy blox.pl na Wordpressa | Video

Przenoszenie artykułów, komentarzy oraz przekierowanie!

Aneta Duk Poza tematem
Jak przenieść bloga z platformy blox.pl na Wordpressa | Video

Czy jest możliwość przeniesienia bloga z platformy Agory blox.pl na wordpressa? Wraz ze wszystkimi artykułami, komentarzami i zdjęciami? Być może jest kilka sposobów. Ja znalazłam jeden i w tym video, chciałam się z Tobą podzielić tym sposobem. Nie wymaga on żadnych umiejętności programistycznych. Wszystko da się wyklikać. Na koniec przenosin spróbujemy wykonać przekierowanie jeden do jeden z artykułów na starym blogu do ich odpowiedników na nowym. Całość tutoriala możesz obejrzeć w postaci Screencastu.

Przenoszenie bloga z platformy na swoje bez straty ruchu!

Piszesz bloga na platformie i do tego nie masz swojej domeny? Nie był to dobry ruch, ale jest na to sposób.

Aneta Duk Poza tematem
Przenoszenie bloga z platformy na swoje bez straty ruchu!

Przenoszenie bloga z platformy blogowej na swoje budzi strach. Jeżeli nie masz kupionej swojej domeny to jest to dodatkowa trudność, która czyni Twój przypadek najtrudniejszym. Grozi to utratą zdobytego ruchu i utratą pozycji w Google. Te dwa koszmarki powodują pewnie, że zwlekasz. Albo nie zwlekasz, żeby ograniczyć straty. Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość, możesz nie stracić nic. Wystarczy to dobrze przemyśleć i trochę się napracować. Ale myślę, że warto. Jeśli masz swoją domenę to jest dużo lepiej, ale warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. W tym artykule kompleksowo rozwiąże oba problemy. Wszystkie komentarze też przeniesiesz!