Menu

Cafe Balance

Home / Projekty PZG / Cafe Balance

Logo kawiarni Cafe BalanceLogo kawiarni Cafe BalanceLogo kawiarni Cafe Balance

Logo dla kawiarni Cafe Balance

2019-04-12 16:53:34
Rodzaj projektu: Na sprzedaż
Autor projektu: Aneta Duk

Idea znaku to przedstawienie filiżanki kawy z chińskim znakiem równowagi, który ma przypominać ziarno kawy i jednocześnie kształty powstające na zaparzonym napoju. Jeżeli Twoją misją jest idealnie zaparzona czarna mikstura i wierzysz, że dla zachowania równowagi w życiu potrzebna jest kawa  to ten znak jest dla Ciebie.

Wykorzystany krój pisma

Konstrukcja znaku

Konstrukcja znaku opiera się na okręgach. Okręgi tworzą kształt filiżanki oraz ziarno kawy. Ziarno kawy powstało na bazie chińskiego znaku równowagi oraz okręgów pozostających ze sobą w złotej proporcji.

Możliwość dostosowania projektu

Dostosowanie znaku polega przede wszystkim na dobraniu kolorystyki oraz zmianie nazwy firmy. Należy jednak mieć na uwadze, że nazwa wpłynie na ostateczny wygląd znaku. Do logo przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) tym znakiem napisz.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednemu podmiotowi na wyłączność. Licencja zastosowanego kroju pisma pozwala na wykorzystanie gotowego projektu znaku bez dodatkowego zakupu licencji na krój pisma. W przypadku potrzeby użycia tego samego kroju w innych materiałach firmowych, projektowanych samodzielnie lub u innego projektanta należy posiadać własną licencje na ten krój pisma.

Udostępnij