Menu

Zasypianki

Home / Projekty PZG / Zasypianki

Logo Bajki ZasypiankiLogo Bajki zasypianki

Bajki dla dzieci na dobranoc

2019-04-12 17:24:06
Rodzaj projektu: Koncept
Autor projektu: Aneta Duk

Idea znaku opiera się na przedstawieniu kilku symboli związanych ze spokojnym dziecięcym snem w ramach jednego znaku. Otwarta książka, fale, kołysanie, księżyc / kołyska. Kołysanki, bajki dla dzieci, audiobooki z bajkami dla dzieci, to idealne przedsięwzięcia, które mogą być sygnowane tym znakiem. 

Krój pisma

Philosopher Regular
Projektant pisma: Jovanny Lemonad
Licencja: SIL Open Font License

Konstrukcja znaku

Znak powstał głównie z okręgów pozostających między sobą w złotej proporcji.

Możliwość dostosowania projektu

Dostosowanie znaku polega przede wszystkim na dobraniu kolorystyki oraz zmianie nazwy firmy. Sugerowana jest długość nazwy podobna do tej zaproponowanej na projekcie. Do logo przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) tym znakiem napisz.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednemu podmiotowi na wyłączność. Zastosowany krój pisma jest na otwartej licencji SIL. Oznacza to, że jest całkowicie darmowy również do wykorzystania komercyjnego. Font zawierający zastosowany krój pisma można bezpłatnie pobrać z Internetu i leganie za darmo wykorzystać do innych projektów firmowych.

Udostępnij