Menu

Nelumbo

Home / Projekty / Nelumbo

Nelumbo Natural SPANelumbo SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPANalumbo Natural SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPANelumbo Natural SPA

SPA, logo, identyfikacja wizualna, opakowania

2019-04-12 17:18:30

Rodzaj projektu: Koncept
Autor projektu: Aneta Duk

Kwiat lotosu kojarzy się z pięknem i zdrowiem. Jest zatem idealnym symbolem dla wszelkich salonów piękności, a także wszystkich działalności związanych z pięknem. Podczas tworzenia znaku przyświecała idea lekkości, subtelnego piękna z jednoczesnym zachowaniem wyrazistości i czytelności. Znak wstępnie został narysowany ręcznie (ilość i układ płatków). Następnie został przerysowany na okręgach. Znak pomimo dość powszechnego symbolu, zachowuje swój indywidualny charakter dzięki kształtom i układzie płatków.

Krój pisma

Konstrukcja znaku

Cały znak jest skonstruowany wyłącznie z okręgów, pozostających ze sobą w złotej proporcji. Znak jest symetryczny, dzięki temu idealnie prezentuje się jako element wyśrodkowany.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednemu podmiotowi na wyłączność. Zastosowany krój pisma jest na licencji Adobe co oznacza, że w ramach zaprojektowanego znaku może być wykorzystywany bez ograniczeń. W przypadku konieczności wykonania kolejnych projektów we własnym zakresie należy font zakupić lub posiadać abonament Adobe Creative Cloud.

Obserwuj na: