Menu

Love the books

Home / Projekty PZG / Love the books

 	Logo wydawnictwa, księgarniLogo wydawnictwa, księgarni

Logo dla wydawnictwa, księgarni, bloga

2019-04-12 17:22:26
Rodzaj projektu: Koncept
Autor projektu: Aneta Duk

Idea znaku to przedstawienie otwartej książki z wywiniętymi kartkami w kształcie serca. Serce to oczywiście miłość, a w tym przypadku miłość do książek i do czytania. Jeżeli zamiłowanie do książek, czytania, poszerzania wiedzy, propagowanie czytelnictwa to wartości, które wyznaje Twoja firma / projekt to z pewnością ten znak jest dla Ciebie.

Krój pisma

Konstrukcja znaku

Konstrukcja znaku opiera się na kwadracie, z którego jest skonstruowane serce. Okręgi tworzące serce są wpisane w kwadrat, który jest podstawą konstrukcyjną znaku. W ten sposób powstaje podstawowe serce, które wyznacza położenie i rozmiar pozostałych 4 serc. Elementem pomocniczym w rozmieszczeniu i zamknięciu konstrukcji jest trójkąt równoramienny, który jest opisany na pierwszym sercu.

Możliwość dostosowania projektu

Dostosowanie znaku polega przede wszystkim na dobraniu kolorystyki oraz zmianie nazwy firmy. Znaczek TM (Trade Mark) jest tylko przykładowy i może być wymieniony na R (jeżeli znak będzie zastrzeżony) lub usunięty. Należy mieć na uwadze, że nazwa która będzie się znacznie różniła długością może spowodować konieczność modyfikacji rozmiaru zastosowanego kroju pisma, co może wpłynąć na ogólny wygląd znaku. Do logo przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) tym znakiem napisz.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednemu podmiotowi na wyłączność. Licencja zastosowanego kroju pisma pozwala na wykorzystanie gotowego projektu znaku bez dodatkowego zakupu licencji na krój pisma. W przypadku potrzeby użycia tego samego kroju w innych materiałach firmowych, projektowanych samodzielnie lub u innego projektanta należy posiadać własną licencje na ten krój pisma.

Udostępnij