Menu

Friend Coffee

Home / Projekty / Friend Coffee

Logo kawiarni Friend CoffeeLogo kawiarni Friend Coffee

Logo dla kawiarni Friend Coffee

2019-04-12 17:24:41
Rodzaj projektu: Koncept
Autor projektu: Aneta Duk

Idea znaku opiera się na symbolicznym przedstawieniu „przyjaźni” przy filiżance kawy. Dwie filiżanki, które powstają z jednego kształtu oraz ucha z połówek serc symbolizują przyjaźń. Znak może być wykorzystany dla kawiarni/herbaciarni, bloga o tematyce kawy/herbaty, producenta kawy/herbaty. Jeżeli misją Twojej marki, jest stwarzanie idealnych warunków do nawiązywania przyjaźni, nowych relacji i rozmów oraz wierzysz, że najlepsze z nich  rozpoczynają się od wspólnej filiżanki kawy lub herbaty to ten znak jest dla Ciebie.

Wykorzystany krój pisma

Konstrukcja znaku

Znak zbudowany jest z prostych geometrycznych kształtów (kwadrat, okrąg, prostokąt). Cała konstrukcja została przedstawiona na powyższym rysunku. Istotnym elementem konstrukcyjnym jest serce, z którego połówek powstają ucha filiżanek.

Możliwość dostosowania projektu

Dostosowanie znaku polega przede wszystkim na dobraniu kolorystyki oraz zmianie nazwy firmy. Należy jednak mieć na uwadze, że nazwa wpłynie na ostateczny wygląd znaku. Do logo przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) tym znakiem napisz.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednej osobie lub podmiotowi na wyłączność. Licencja zastosowanego kroju pisma pozwala na wykorzystanie gotowego projektu znaku bez dodatkowego zakupu licencji na krój pisma. W przypadku potrzeby użycia tego samego kroju w innych materiałach firmowych, projektowanych samodzielnie lub u innego projektanta należy posiadać własną licencje na ten krój pisma.

Obserwuj na: