Menu

Food & drink

Home / Projekty PZG / Food & drink

Logo dla restauracji Food & DrinkLogo dla restauracji food & drink

Logo dla restauracji, bloga kulinarnego

2019-04-12 18:54:37
Rodzaj projektu: Koncept
Autor projektu: Aneta Duk

Znak zdecydowanie dla bloga kulinarnego lub restauracji, która na pierwszy rzut oka chce pokazać, że tutaj można i dobrze zjeść i dobrze wypić :). Wyjątkowa prosta konstrukcja zawiera w sobie dwa charakterystyczne symbole dzięki wykorzystaniu przestrzeni negatywnej. To ciekawy i charakterystyczny zabieg, dzięki któremu znak zapada w pamięci.

Krój pisma

Konstrukcja znaku

Zestawienie dwóch karafek o odpowiednio wyprofilowanych kształtach tworzy przestrzeń negatywną w kształcie widelca. W efekcie wyjątkowo prosta konstrukcja znaku przedstawia dwa podstawowe symbole oferty restauracji.

Możliwość dostosowania projektu

Dostosowanie znaku polega przede wszystkim na dobraniu kolorystyki oraz zmianie nazwy firmy. Ten znak idealnie komponuje się z nazwą, której szerokość jest równa szerokości znaku, dlatego sugerowana długość nazwy nie powinna zbyt odbiegać od zaprezentowanej na projekcie. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) tym znakiem napisz.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednemu podmiotowi na wyłączność. Licencja zastosowanego kroju pisma pozwala na wykorzystanie gotowego projektu znaku bez dodatkowego zakupu licencji na krój pisma. W przypadku potrzeby użycia tego samego kroju w innych materiałach firmowych, projektowanych samodzielnie lub u innego projektanta należy posiadać własną licencje na ten krój pisma.

Udostępnij