Menu

Beauty

Home / Projekty PZG / Beauty

Logo studia kosmetycznego BeautyLogo dla studia kosmetycznego beauty

Logo dla salonu kosmetycznego, bloga

2019-04-12 17:18:30
Rodzaj projektu: Koncept
Autor projektu: Aneta Duk

Kwiat lotosu kojarzy się z pięknem i zdrowiem. Jest zatem idealnym symbolem dla wszelkich salonów piękności, a także wszystkich działalności związanych z pięknem. Podczas tworzenia znaku przyświecała idea lekkości, subtelnego piękna z jednoczesnym zachowaniem wyrazistości i czytelności. Znak wstępnie został narysowany ręcznie (ilość i układ płatków). Następnie został przerysowany na okręgach. Znak pomimo dość powszechnego symbolu, zachowuje swój indywidualny charakter dzięki kształtom i układzie płatków.

Krój pisma

Konstrukcja znaku

Cały znak jest skonstruowany wyłącznie z okręgów, pozostających ze sobą w złotej proporcji. Znak jest symetryczny, dzięki temu idealnie prezentuje się jako element wyśrodkowany.

Możliwość dostosowania projektu

Dostosowanie znaku polega przede wszystkim na dobraniu kolorystyki oraz zmianie nazwy firmy. Sugerowana jest krótka nazwa, podobnie jak na prezentowanym projekcie. Do logo przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) tym znakiem napisz.

Licencje i prawa autorskie

Niniejszy projekt jest objęty ochroną praw autorskich. Autorskie prawa majątkowe oraz autorskie prawa osobiste należą do autora projektu. Kopiowanie projektu jest zabronione. W momencie sprzedaży, do projektu przekazywane są pełne autorskie prawa majątkowe. Jeden projekt jest sprzedawany tylko jednemu podmiotowi na wyłączność. Zastosowany krój pisma jest na otwartej licencji SIL co oznacza, że jest całkowicie darmowy również do wykorzystania komercyjnego. Oznacza to, że font zawierający zastosowany krój pisma można bezpłatnie pobrać z Internetu i leganie za darmo wykorzystać do innych projektów firmowych.

Udostępnij